Müşteri Destek Hattı
0535 948 96 75
*Mesai Saatlerinde
SEPETİM
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
SİPARİŞLERİM
Bekleyen Ödemeniz Bulunmamaktadır
GİRİŞ  
Ücretsiz Üyelik  Parolamı Unuttum!    
Üyelik Onay E-Postası Gelmedi    
YARDIM
- Programlama desteği sunuyor musunuz?
Evet, PHP, Javascript ve SQL tabanlı projelerinizde istediğiniz takdirde destek sağlayıp, problemlerinize çözüm sunuyoruz. Problemleri çözme süremiz projenin boyutuna ve içeriğine göre farklılık göstermektedir.
- Sunucularınızda .NET Desteği Bulunuyor Mu?
Evet, sunucularımızda .NET, ASP desteği bulunmaktadır.
- Bir Başka Sağlayıcıdaki Hosting Hizmetimi VizyonNET'e Siz Mi Taşıyorsunuz?
Evet, mevcut erişim bilgilerinizi tarafımıza ilettiğiniz taktirde teknik ekibimiz internet sayfanızı sunucularımıza taşıyacaktır.
- Hosting Paketleriniz Arasında Geçişler Yapabilir miyim?
Evet, hosting paketinizi bir üst pakete online olarak taşıyabilirsiniz. Paketinizin sunucu değişikliğini ise sadece müşteri hizmetlerimize bildirerek yapabilirsiniz. En kısa süre içinde gerekli işlemler müşteri hizmetleri temsilcimiz tarafından sizin için gerçekleştirilecektir.
- Sunucuların (server) Türkiye’de olmasının avantajları nelerdir ?
Ülkemizin altyapısı ne yazık ki diğer ülkelere erişim hızı açısından yeterli değildir. Bu nedenle eğer web sitenizi yurt dışından hizmet veren bir sunucuda barındırırsanız, yurtiçinden erişim yapan ziyaretçileriniz performans sorunu yaşayacak ve internet sitenizden bilgi alma süreleri uzayacaktır. Hız artık günümüzde internetteki en önemli unsurdur.
- Hosting satın almak için ne yapmalıyım?
VizyonNet'e üye olarak, size uygun olan paketi seçebilir ve sitenizi en kısa sürede ve kolay bir şekilde yayına sunabilirsiniz.
- Sizden Hosting satın almamın avantajları nelerdir?
VizyonNet olarak size en uygun fiyatları, Türkiye’de barındırılan güçlü ve hızlı sunucuları, %99.9 up-time garantisi sunmaktayız. Hosting seçeneklerimiz hem bütçenize hem de isteklerinize cevap verecektir.

Ayrıca tüm sorunlarınız için telefon, canlı destek ve e-posta yoluyla müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

VizyonNet olarak sadece satış esnasında değil, satış sonrasında da size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.
- Hosting (Barındırma) nedir?
Bir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir. Bu bilgisayar sizin evdeki bilgisayarınız olamaz, çünkü gerekli program ve donanımınız varsa bile bilgisayarınızın internet bağlantı hızı bu iş için oldukça yetersiz kalacaktır.

O sebeple internette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda ) yayınlamak istediğiniz dosyaların saklanması gerekir.

İşte web sitenize ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir.
 
 
 

Tüm hakları Vizyon Bilgi İletişim Ürünleri firmasına aittir. 1997 - 2021 © VizyonNet bir markasıdır.
alan adı, alanadı, barındırma, hazır site, kurumsal e-posta, arama motoru kayıt, yönlendirme, transfer, sunucu, domain, host, domain name, hosting, template, reseller, e-mail, search engine, server,webmail, web mail, vps, ucuz, kaliteli, etkili