Müşteri Destek Hattı
0535 948 96 75
*Mesai Saatlerinde
SEPETİM
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
SİPARİŞLERİM
Bekleyen Ödemeniz Bulunmamaktadır
GİRİŞ  
Ücretsiz Üyelik  Parolamı Unuttum!    
Üyelik Onay E-Postası Gelmedi    


HAKKIMIZDA

1997 yılının Mayıs ayında ilk çiviyi sanal ortamlar için çaktığımızdan bu yana yıllar geçmeye devam ediyor.

Vizyon, adını marka olarak geliştirirken daima güven taşlarını temeline koymaya özen göstermiştir. Bizimle çalışmayı rastlantısal olarak başlatmamış olanlar bu taşların varlığından haberdar olarak bize gelmişlerdir. Bundan eminiz. Rastlantısal olarak gelenler ise bu taşlarımızın varlığından oldukça memnundurlar. Çünkü enerjisini hep müşterilerinden yana kullanmaya üst seviyede önem veren Vizyon, Net ekini aldıktan sonra marka olmanın gereğini ortaya koyacak bilinci hep geliştirmeye odaklı olmuştur.

2007 yılında vizyonNet adıyla marka tescil belgesini ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ndan"0023" belge sıra numarası ile "Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi"ni alan Vizyon, bu safhadan sonra sorumluluklarını, yine başlarken olduğu gibi güven üzerine geliştirmeye devam etmiştir.

Teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte, gelişmelerin katkıları en kısa sürede sisteme dahil edilmekte, kurum içi bilgilendirmelerle bu süreçler sürekli hale getirilmektedir.

"VİZYON BİLGİ İLETİŞİM ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ." daima gelecekle ilgili öngörülerini bilimsel verilere dayandırmakta, bu öngörülerini ekonomik olanaklarla özdeşleştirip, gücüne güç katmakta; gelecek planlarını oluşturduğu ortak platformlar içerisinde müşterilerinden yana geliştirmektedir.


Tüm hakları Vizyon Bilgi İletişim Ürünleri firmasına aittir. 1997 - 2024 © VizyonNet bir markasıdır.
alan adı, alanadı, barındırma, hazır site, kurumsal e-posta, arama motoru kayıt, yönlendirme, transfer, sunucu, domain, host, domain name, hosting, template, reseller, e-mail, search engine, server,webmail, web mail, vps, ucuz, kaliteli, etkili