Müşteri Destek Hattı
0535 948 96 75
*Mesai Saatlerinde
SEPETİM
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
SİPARİŞLERİM
Bekleyen Ödemeniz Bulunmamaktadır
GİRİŞ  
Ücretsiz Üyelik  Parolamı Unuttum!    
Üyelik Onay E-Postası Gelmedi    
YARDIM
- Ne tür özellikleri mevcut?
Direct Admin gelişmiş ve hızlı arayüzü ile size internet sitenizi yönetmeniz için gerekenden de fazlasını sunan bir yönetim panelidir.

Kolay bir şekilde e-posta adresi ekleyebilir, silebilir veya ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde internet sitenizin yedeğini alabilir, herhangi bir sorunda eski yedeklerinizi bir kaç tıklama ile yeniden yükleyebilirsiniz.

Eğer veritabanı kullanıyorsanız, içerisinde bulunan phpMyadmin desteği ile bilgilerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edip, değiştirebilirsiniz.

www.directadmintr.com adresinden DirectAdmin ile ilgili Türkçe olarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
- Nasıl Kullanılır?
Kullanımı ve erişimi çok kolaydır. 2222 numaralı port üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
Örn: www.alanadiniz.com:2222 şeklinden yazarak karşınıza çıkacak olan giriş ekranına şifrenizi ve kullanıcı adınızı yazmanız yeterlidir.

Kullanıcı adınız ve şifreniz hosting (barındırma) hizmetini aldıktan sonra size e-posta yolu ile iletilmiştir. Eğer bu konuda herhangi bir sorununuz varsa veya gerekli e-posta size ulaşmamışsa müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek sorununuzun çözümünü isteyebilirsiniz.
- Direct Admin Nedir?
Direct Admin sunucularımızda bulunan internet sitenizi tümüyle ve çok kolay bir şekilde kontrol etminizi sağlayan paneldir.
 
 
 

Tüm hakları Vizyon Bilgi İletişim Ürünleri firmasına aittir. 1997 - 2023 © VizyonNet bir markasıdır.
alan adı, alanadı, barındırma, hazır site, kurumsal e-posta, arama motoru kayıt, yönlendirme, transfer, sunucu, domain, host, domain name, hosting, template, reseller, e-mail, search engine, server,webmail, web mail, vps, ucuz, kaliteli, etkili