Müşteri Destek Hattı
0535 948 96 75
*Mesai Saatlerinde
SEPETİM
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
SİPARİŞLERİM
Bekleyen Ödemeniz Bulunmamaktadır
GİRİŞ  
Ücretsiz Üyelik  Parolamı Unuttum!    
Üyelik Onay E-Postası Gelmedi    
YARDIM
- Meta tag'lara ihtiyacım var mı?
Kesinlikle Evet. Eğer sitenizin meta tag'ları yoksa ziyaretçi kaybediyorsunuz demektir. Bir arama motorunun Meta tag'ları olmayan bir web sitesini doğru olarak yerleştirmesi çok zordur.
- Sitem dünyaya duyurulduğunda spam mailler almaya başlayacak mıyım?
Diğer reklam metotlarında olduğu gibi , isminiz duyulunca insanlar size bir şeyler satmak isteyeceklerdir. Firmanızı sarı sayfalar'da yayınladığınızda da aynı şey olur. Şirketimiz alacağınız "junk" maillerin sayısını azaltmak için gerekli önlemleri alır. e-posta adresinizi bizden istemediğiniz sürece arama kanallarına iletmeyiz. Bu, alacağınız "spam" miktarını önemli ölçüde azaltacaktır.
- Niçin her ay kaydolmalıyım?
Eğer sitenizi dünyaya duyurmak konusunda ciddiyseniz, sitenizin her ay düzenli olarak arama motorlarında kaydedilmesini sağlamak zorundasınız. Web sitenizi her ay kaydederek arama motorlarının sitenizi kaybetmesini veya link sayfasının sonuna atması sorununu hafifletmiş olursunuz. Ayrıca biz arama motoru listemizi düzenli olarak güncelleştirerek en azından aylık olarak listemize yeni siteler ekliyor ve çıkarıyoruz.
- Arama motoru nedir?
Siteleri konularına, içeriklerine, ilgi alanlarına göre anahtar kelimeler yardımıyla bulup kullanıcının browser'ında açan web sitelerine "arama motoru" denir.

İnternet ortamında 1 milyonu aşkın arama motoru işlevi gören web sitesi vardır.

Örn: Google, Yahoo, Altavista
- Meta tag nedir?
Bir Meta tag, arama motorlarına sayfanızın konusunu anlatmanızın yoludur. Temel arama motorları ancak web siteniz kendisine sunulduğu zaman ona gidecek, sitenizi nereye koyacağını bulmak için bu tag'ları okuyacaktır. Meta tag'lar arama motoruna sayfanızın başlığını, tanımını ve anahtar kelimelerini bildirir. Bu tag'lar olmadan arama motorlarının hiç birinde üst sıralarda yer almak mümkün değildir.
 
 
 

Tüm hakları Vizyon Bilgi İletişim Ürünleri firmasına aittir. 1997 - 2023 © VizyonNet bir markasıdır.
alan adı, alanadı, barındırma, hazır site, kurumsal e-posta, arama motoru kayıt, yönlendirme, transfer, sunucu, domain, host, domain name, hosting, template, reseller, e-mail, search engine, server,webmail, web mail, vps, ucuz, kaliteli, etkili