Müşteri Destek Hattı
0535 948 96 75
*Mesai Saatlerinde
SEPETİM
Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır
SİPARİŞLERİM
Bekleyen Ödemeniz Bulunmamaktadır
GİRİŞ  
Ücretsiz Üyelik  Parolamı Unuttum!    
Üyelik Onay E-Postası Gelmedi    
YARDIM
- Nasıl kayıt olabilirim?
Sistem'e daha önce kayıt yapmadıysanız kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra kayıt işlemleri için bankanızın sayfasına yönledirileceksiniz ve bir defaya mahsus kayıt 4 haneli şifrenizi girerek kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
- Nerede kullananılabilir?
Henüz yeni bir sistem olmasına rağmen ülkemizde ve dünya da hızla yayılan bir ödeme şeklidir. Aslında bilinen Sanal POS'lardan pek bir farkı yoktur. Ödeme esnasında sistem; bilgileri girilen kredi kartının bağlı olduğu bankanın internet sayfasına yönlendirilir ve güvenlik amaçlı olarak kartın 4 haneli şifresinin girilmesi istenir. Böylelikle kart bilgileri ele geçirilmiş dahi olsa kartın şifresi bilinmeden işlem yapılamaz.

Ülkemizde binlerce firma bu ödeme sistemini kullanmaktadır ve her geçen gün yeni firmalar bu sisteme geçmektedir.

Üye kuruluşlar için: http://www.bkm.com.tr/3d_isyerleri.asp?Page=1
- Üç Kat Güvenli Sistem Nedir?
İnternet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz herhangi bir kişinin eline geçtiğinde, sizden habersiz olarak işlem yapılabilir. Güvenli alışveriş yapabilmeniz amacıyla Visa ve MasterCard tarafından Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ "güvenli internet alışverişleri" çözümleri geliştirilmiştir.

Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ internet üzerinden yapılan alışverişlerde şifre girerek güvenli alışveriş yapılmasını sağlayan hizmetlerdir.

 
 
 

Tüm hakları Vizyon Bilgi İletişim Ürünleri firmasına aittir. 1997 - 2023 © VizyonNet bir markasıdır.
alan adı, alanadı, barındırma, hazır site, kurumsal e-posta, arama motoru kayıt, yönlendirme, transfer, sunucu, domain, host, domain name, hosting, template, reseller, e-mail, search engine, server,webmail, web mail, vps, ucuz, kaliteli, etkili